Uitslag 16m2

 
No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5
1 NED 2531 Jos Somers, 16m2, M & R 5,7 1 1 1 1 3
2 NED 3100 Arnold Swillens, 16m2, M&R 19,0 5 2 2 2 1
3 NED 4171 Ton Kitslaar, 16m2, M&R 30,1 3 5 3 3 2
4 NED 4257 Stephan Merz, 16m2, M & R 39,7 4 3 4 4 5
5 NED 4379 Guido Timmermans, 16m2, M&R 45,0 2 4 dnc 5 4
6 NED 4047 Hans Gunsing, 16m2, M & R 67,1 6 6 6 dnc dnc
7 NED 95 Lucien Sweegers, 16m2, M & R 68,0 7 7 5 dnf dnc
8 GER 3536 Bernd Dörenberg, 16m2, SWR 73,0 8 8 7 dnc dnc
9 NED 3939 Robert Best, 16m2, M&R 80,0 dnc dnc dnc dnc dnc
 


Uitslag Handicap_A SW factor

 
No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5
1 NED 1 Otto Berg, H-Boot, ZCT 17,7 2 2 3 2 2
2 BEL 4 Frank Klaps, Star, NLM 19,0 dns 1 2 1 1
3 NED 3 Jan Gruiters, H-Boot, M & R 21,4 1 5 1 3 3
4 NED 8 Hans van den Toren, Q 29, M & R 47,4 3 6 5 5 5
5 NED 9 Job Crijns, J22, WSV Boxmeer 54,0 dnf 8 4 4 4
6 BEL 40 Swa Vandael, H Boot, M & R 59,8 6 7 6 6 6
7 GER 5 Denis Imdahl, Topcat K3 60,0 5 4 dnc 7 7
8 GER 7 Rene Trebbels, Javelin, Ratheimer Segelclub 61,7 4 3 dnc dnc dnc
9 NED 2 Rob Hakvoort, Bavaria 33CR, RWV Nautilus 72,0 7 9 dnf 8 8
 


Uitslag Handicap_B SW factor

 
No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5
1 NED 39 Fons van Gent, Finn, M & R 0,0 1 1 1 1 1
2 NED 61 Mick Kemmerling, Laser standard, Marec 17,7 3 2 2 2 2
3 GER 62 Volk Kempny, Europe 34,4 2 3 5 3 5
4 GER 42 Udo Gesche, Windy, SWR 42,4 9 4 3 4 3
5 GER 36 Lutz Beckers, Flash 61,0 7 8 10 5 4
6 NED 35 Lauran Trimbach, Sneekermeer hout, ZCT 64,4 4 6 6 10 11
7 NED 34 F. Maas Geesteranus, Draak Int 66,0 11 5 4 11 8
8 GER 41 Arne Peltzer, Laser Standard, Segelclub Wassenberg-Roermond 71,0 5 7 dnc 7 7
9 GER 33 Reinhold Bottin, Sailart 18, wsv 01 72,7 6 10 9 8 10
10 GER 45 Udo Peltzer, Kielzugvogel, Segelclub Wassenberg-Roermond 73,4 13 11 8 6 6
11 GER 37 Martin Beckers, Flash 84,0 8 12 dnc 9 9
12 GER 32 Ulrich Wunder, Kielzugvogel, MGSC 88,0 10 9 7 dnc dnc
13 GER 38 Ralf Janetzki, Maxi 77, M & R 91,0 12 13 11 13 12
14 GER 43 Miriam Gesche, 420er, Segelclub Wassenberg-Roermond 101,0 14 14 dnc 14 13
15 GER 44 Caroline Gesche, 470er, Segelclub Wassenberg-Roermond 106,0 dnc dnc dnc 12 dnf
 


Uitslag ScowTempo

 
No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5
1 GER 499 Hans Guenter Kaiser, ScowTempo, DRS 11,7 2 2 1 1 3
2 GER 498 Tom Wellner, ScowTempo, DRS 13,0 1 1 2 5 1
3 GER 500 Holger Rosenberg, ScowTempo, DRS 25,4 4 3 3 2 2
4 GER 142 Jörg Matil, ScowTempo, NN 44,4 3 4 dns 3 5
5 GER 65 Caroline Linacker, ScowTempo, M & R 53,4 6 6 4 8 4
6 GER 445 Daniel Kistner, ScowTempo, SvSe 56,0 5 5 5 7 7
7 GER 447 Hans-Dieter Kistner, ScowTempo, SvSe 60,7 dns 7 7 4 6
8 H 179 Hans Günter, ScowTempo, DRS 64,4 7 8 6 6 8
 


Uitslag Yngling

 
No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5
1 GER 262 Hans Heinrich Gerth, Yngling, WSVRK 19,0 1 2 2 5 2
2 NED 72 Peter Snellens, Yngling, M&R 23,7 5 1 3 1 4
3 BEL 12 Johan van Haverbeke, Yngling, NLM 30,1 3 7 1 3 3
4 NED 281 Ruurt van der Sluis, Yngling, M&R 32,7 4 5 6 2 1
5 GER 222 Holger Urbaczka, Yngling, Wassersportverein Rheinkamp Du 47,1 6 3 4 6 5
6 NED 312 George van Liebergen, Yngling, M & R 49,0 2 4 5 8 8
7 BEL 17 Dirk Ignoul, Yngling, NLM 69,0 7 11 10 4 9
8 GER 233 Katharina Ralf Hub-Balven, Yngling, WSVRH 71,7 10 8 9 9 6
9 NED 313 Chantal Hakkel, Yngling, M & R 76,0 12 9 8 10 7
10 NED 185 Joep Mooren, Yngling, M&R 78,7 8 6 7 dnc dnc
11 NED 145 Magda Syrier, Yngling, ZCT 79,0 9 10 13 7 10
12 BEL 14 Therese Sijbers, Yngling, NLM 86,0 11 12 11 11 11
13 NED 291 Hans Linssen, Yngling, M&R 92,0 13 13 12 12 12

 

ZW Zeilwedstrijden programma, 4.023.032
Copyright 1986 - 2009, Leo G Eggink, Zoetermeer
Voor info over ZW: http://www.zw-scoring.nl/