Uitslag Handicap-A SW factor  
No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5
1 GER 12 Norbert Schmidt, 1428, Dyas, Yachtclub Rhein Mosel YCRM 0,0 1 1 1 1 1
2 GER 20 Hans-Günther Kaiser, 499, Scow-Tempo, DSV 25,4 3 2 2 3 4
3 NED 16 John Schrooth, 515, Valk, Maas en roer 29,1 2 6 3 2 3
4 NED 11 Gé Baudoin, 5, H-boot, ZC Thorn 45,0 4 7 4 7 2
5 GER 17 Michael Patz, 498, Scow-Tempo, DRS 55,7 5 3 dsq 4 7
6 NED 18 Otto Berg, 87, H-boot, Zeilclub Thorn 59,7 6 8 5 8 5
7 NED 14 Mick Kemmerling, J22, Sailcenter Limburg 65,4 8 12 6 5 6
8 NED 15 Job Crijns, 11, J22, Sailcenter Limburg 67,7 7 10 7 6 8
9 NED 21 De Jeu, 3795, 16 m2, ZC Thorn 69,0 9 4 9 10 9
10 NED 19 Ton Kitslaar, 4171, 16 m2, Maas en Roer 77,0 11 5 10 11 11
11 NED 10 Frans Maas Geesteranus, 219, Draak, Zeilclub Thorn 81,0 10 11 11 9 10
12 BEL 13 Michel Marres, 56, H-boot, Maas en Roer 83,0 12 9 8 12 12
 

Uitslag Handicap-B SW factor 
No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5
1 NED 49 Lauran Trimbach, Nelsy, Sneekermeer, ZC Thorn 3,0 1 1 1 1 2
2 NED 47 Tinus Coolen, 454, Waarschip, Thorner zeilclub 37,4 6 2 dnf 2 3
3 NED 52 Jos Schoutrop, 262, Marieholm, ZC Thorn 39,4 2 5 2 6 6
4 NED 51 Theo Burgers, 411, Vrijheid, ZC Thorn 39,7 4 4 4 3 5
5 GER 46 Heinz Derwarf, G52, Mustang Junior, Ratheimer Segelclub eV 41,1 3 6 3 5 4
6 GER 50 Dieter Stegemann, 342, FJ, MSV01 50,0 dns dnc dnc 4 1
7 NED 48 Hennie Peeters, 74, Itchen Ferry 25, ZCT 51,7 5 3 5 7 7
 

Uitslag Handicap-C SW factor 
No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5
1 28 Fons van Gent, 748, Finn, Maas en Roer 3,0 1 2 1 1 1
2 26 Boudewijn Kortbeek, 48, Finn, BWV de Eem 20,4 3 3 2 2 2
3 25 Janneke Sluijter, 2341, Splash, ZCT, Maas en Roer, Pettelaer 24,7 2 1 3 4 4
4 27 Max Menten, 175636, Laser radial, Sailcenter Limburg 35,4 4 4 4 3 3
5 29 Hans van den Toren, 71049, Laser Standaard, Maas en Roer 50,0 5 5 5 5 5
 

Uitslag Yngling
No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5
1 GBR 14 René Heijnen, Yngling, Maas en roer 11,0 1 1 1 2 4
2 GER 261 Hans-Heinrich Gerth, Yngling, WSVRh Duisburg 11,7 2 2 3 1 1
3 BEL 12 Johan van Haverbeke, Yngling, NLM 34,4 5 5 2 3 3
4 NED 281 Ruurt van der Sluis, Yngling, Maas en roer 40,1 3 6 6 4 2
5 NED 312 George van Liebergen, Yngling, Maas en roer 52,0 4 8 5 5 5
6 NED 185 Joep Mooren, Yngling, Maas en Roer 55,4 6 4 4 6 10
7 NED 300 Ruud Schonkeren, Yngling, Maas en roer 57,4 7 3 8 7 6
8 BEL 17 Dirk Ignoul, Yngling, NLM 71,0 8 7 7 10 9
9 BEL 14 Thérèse Sijbers, Yngling, N.L.M. 74,0 9 9 9 9 8
10 NED 145 Magda Syrier, Yngling, Thorner zeilclub 75,0 10 10 10 8 7
 

ZW Zeilwedstrijden programma, 4.023.053
Copyright 1986 - 2009, Leo G Eggink, Zoetermeer
Voor info over ZW: http://www.zw-scoring.nl/