Uitslag HandicapB SW factor
 
No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4
1 GER 65 Michael Patz, Holger Rosenbert, Scow Tempo, 109, DRS 5,0 1 2 1 1
2 NED 60 Ge Beaudoin, Jan Gruiters, Swa Vandael, H Boot, 100, M&R 12,0 4 1 4 3
3 GER 66 Hans GŁnter Kaiser, Michael Kaiser, Scow Tempo, 109. DRS 16,0 6 4 2 4
4 NED 63 John Schrooth, Rob Gommans, Valk, 104, M&R 20,0 5 10 3 2
5 GER 64 Hans-Dieter Kistner, Malinde Kleiter, Temp Scow, 109, SvSe 24,0 3 8 7 6
6 G 57 Udo Gesche, Gunter Gesche, Windy, 103, SWR 27,0 2 11 9 5
7 Z 55 Arne Peltzer, Erik Gesche, 470er, 102, SWR 34,0 8 12 6 8
8 NED 68 Hans van den Toren, Carla van den Toren, Q-29, 100, M&R 37,0 16 9 5 7
9 NED 88 Theo Burgers, Vrijheid, 114, ZC Thorn 40,0 10 13 8 9
10 NED 89 Job Crijns, Beneteau 25, 93,5, Maas en Roer 41,0 9 5 10 dsq
11 GER 70 Ingo Petz, Hans Woter, 16m2, 109, BBC 47,0 7 6 dnc dnc
12 GER 58 Bert Peltzer, Philipp Spettmann, Saffier 23, 105, WV Hertha 50,0 13 3 dnc dnc
13 GER 56 Udo Peltzer, Manfred Peggen, Kielzugvogel, 108, SWR 52,0 11 7 dnc dnc
14 GER 59 Manfred Kirberg, Alina Petz, 16m2, 109, BBC 61,0 12 15 dnc dnc
15 G 67 Rene Daniels, Dominic Vogel, 505, 94, SWR 62,0 14 14 dnc dnc
16 GER 69 Dietmar Simon, Kielzugvogel, 108, WV Hertha 65,0 15 16 dnc dnc
 

Uitslag HandicapC SW factor
 
No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4
1 99 Nic Gommans, Laser 4.7, 117, M&R 5,0 1 1 2 1
2 98 Carla Gommans, Laser radiaal, 113, M&R 10,0 3 dnf 1 2
3 100 Miriam Gesche, Laser Standard, 107, SWR 10,0 2 2 3 3
 

Uitslag Laser Pico
 
No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4
1 22 Stephan Geenen, Laser Pico, Watersportschool Frissen 4,0 1 1 1 1
2 23 Mirjam Voigt, Laser Pico, Watersportschool Frissen 10,0 3 2 3 2
3 54 Evi Nijhof/Lisa Vos, Laser Pico, Watersportschool Frissen 15,0 4 3 5 3
4 30 Kai Quekel, Laser Pico, Watersportschool Frissen 18,0 5 4 2 dsq
5 53 Fleur Royen, Laser Pico, Watersportschool Frissen 21,0 2 6 6 dsq
6 24 Casper Warmoeskerken, Laser Pico, Watersportschool Frissen 22,0 6 5 4 dnf
 

Uitslag Yngling
 
No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4
1 NED 281 Ruurt van der Sluis, Toine de Leeuw, Yngling, M&R 7,0 1 3 1 2
2 BEL 12 Johan Vanhaverbeke, Johan Snijders, Tom Smeets, Yngling, NLM 11,0 3 1 4 3
3 NED 312 George van Liebergen, Renate Mittertreiner, Yngling, M&R 12,0 2 6 3 1
4 NED 185 Joep Mooren, Britt Mooren, Yngling, M&R 13,0 5 2 2 4
5 NED 300 Ruud Schonkeren, Robert van Liebergen, Yngling, M&R 20,0 4 4 6 6
6 NED 147 Marjolein Severijnen, Marion Versteijlen, Luc Versteijen, Yngling, M&R 22,0 7 5 5 5
7 NED 145 Magda Syrier, Jan Dijkstra, Yngling, ZC Thorn 27,0 6 7 7 7
 

ZW Zeilwedstrijden programma, 4.023.072
Copyright 1986 - 2012, Leo G Eggink, Zoetermeer
Voor info over ZW: http://www.zw-scoring.nl