Uitslag HandicapA SW factor
 
No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5 6
1 NED 71 Geert Grevink, Rolf Straus, H-Boot, M&R 9,0 1 1 1 3 1 2
2 NED 81 Gé Baudoin, Jan Gruijters, H-Boot, M&R 13,0 2 4 2 2 2 1
3 NED 75 Otto Berg, Ruud Reinders, H-Boot, ZC Thorn 21,0 3 3 3 4 4 4
4 NED 77 Job Crijns, J22, M&R 30,0 7 6 6 5 3 3
5 NED 72 Frans Maas Geesteranus, Jos Clement, Draak, ZC Thorn 33,0 5 2 4 7 8 7
6 NED 78 Coen Wulterkens, Draak, ZC Thorn 36,0 4 5 5 8 6 8
7 GER 82 Rene Trebbels, Daniela Frienen, Javelin, Ratheimer Segelclub 40,0 8 8 dnc 1 5 5
8 NED 79 Sander Lemmens, J22, Sail Center Limburg 52,0 dns 7 dnc 6 7 6
9 GER 73 Erik Gesche, Claudia Achten, 470, Segelclub Wassenberg 53,0 9 9 7 9 9 10
10 NED 80 Menno van Dalen, Peter Riesthuis, Polyvalk, ZC Thorn 62,0 10 10 dnc 10 10 9
11 GER 76 Simon Fallais, Lukas Föhr, Star, RSC 71,0 6 dnf dnc dnc dnc dnc
12 GER 74 Miriam Gesche, Justus Pockrandt, Windy, Segelclub Wassenberg 78,0 dnc dnf dnc dnc dnc dnc
 

Uitslag HandicapB SW factor
 
No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5 6
1 NED 93 Gerard Janssen, Centaur, ZC Thorn 12,0 2 3 3 1 1 2
2 GER 92 Arne Peltzer, Amelie Hassels, 420, Segelclub Wassenberg 14,0 3 1 2 3 2 3
3 GER 91 Udo Gesche, Günter Gesche, Neptun 17, Segelclub Wassenberg 25,0 5 4 1 5 5 5
4 GER 95 Dieter Stegemann, Folke, MGSC 25,0 4 2 dnc 2 3 4
5 NED 94 Theo Burgers, Vrijheid, ZC Thorn 41,0 7 dsq dnc 4 4 6
6 NED 100 Fons van Gent, Finn, M&R 42,0 1 dnc dnc dnc dnc 1
7 GER 90 Arnold Müller, Selfbau, ZC Thorn 45,0 6 dsq dnc 6 6 7
8 GER 96 Thomas Bergfeld, Birgit Bergfeld, 16m2, ZC Thorn 52,0 dnc dnc dnc 7 7 8
9 NED 66 Boudewijn Kortbeek, Finn, BWV de Eem 60,0 dnc dnc dnc dnf dnc dnc
 

Uitslag Yngling
 
No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5 6
1 GER 263 Hans-Heinrich Gerth, Therese Sijbers, Yngling, DKSC 15,0 1 7 1 4 1 1
2 BEL 12 Johan Vanhaverbeke, Tom Smeets, Yngling, NLM 16,0 3 1 3 2 4 3
3 GER 195 Christoph Büren, Gabriëla Büren, Yngling, DKSC 19,0 2 3 dnc 1 3 2
4 NED 281 Ruurt van der Sluis, Tjalle van der Sluis, Yngling, M&R 21,0 4 2 4 5 2 4
5 NED 312 Georgio van Liebergen, Renate Mittertreiner, Yngling, M&R 28,0 6 4 2 6 5 5
6 NED 300 Ruud Schonkeren, Robert van Liebergen, Yngling, M&R 30,0 5 5 5 3 6 6
7 NED 145 Magda Syrier, Jan Dijkstra, Yngling, ZC Thorn 40,0 7 6 6 7 7 7
 

ZW Zeilwedstrijden programma, 4.023.082
Copyright 1986 - 2013, Leo G Eggink, Zoetermeer
Voor info over ZW: http://www.zw-scoring.nl