Uitslag Handicap A SW factor
 
No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4
1 GER 1424 Hartmut Duennebier, Norbert Schmidt, Dyas, RRZV Maas en Roer 4,0 1 1 1 1
2 GER 1282 Udo Gesche, Günter Gesche, Windy, NRW 12,0 2 2 5 3
3 NED 5 Gé Beaudoin, Jan Gruijters/Carmita Udo, H-Boot, RRZV Maas en Roer 15,0 4 5 2 4
4 NED 324 Arne Peltzer, Erik Gesche, Javelin, SWR 18,0 9 3 4 2
5 NED 45 Otto Berg, Arnold Muller, H-Boot, Thorner Zeilclub 21,0 5 6 3 7
6 NED 12 Thibaud de Guerre, Livia de Guerre, Focus 800, WSV Ascloa 25,0 3 8 9 5
7 NED 219 Frans Maas Geesteranus, Jos Velter, Draak, Thorner Zeilclub 25,0 6 7 6 6
8 NED 515 John Schrooth, Rob Gommans, Valk, RRZV Maas en Roer 34,0 11 4 8 11
9 GER 631 Dieter Keil, Wiel Verlinden, Dyas, WSV Ascloa 36,0 10 10 7 9
10 D 14 Herbert Artz, Antoin Altdorf/Matthias Artz, Marsvin, WSV Ascloa 43,0 7 9 14 13
11 NED 14 Peter Keijzer, Ben Elst, Pointer 25, WSV Ascloa 43,0 12 13 10 8
12 GER 577 Dietmar Simon, Inga Simon, H-Boot, SWR 43,0 8 12 11 12
13 GER 2398 Miriam Gesche, Carolin Stutz, Kielzugvogel, SWR 51,0 13 11 13 14
14 NED 1025 Jac Verlinden, Jo Verlinden, H-Boot, WSV Ascloa 52,0 dnc 14 12 10
15 NED 102 Thomas Licht, Thomas Derksen, Saffier 650, WSV Ascloa 59,0 14 15 15 15

Uitslag Handicap B SW factor
 
No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4
1 NED 3842 Jos Somers, Guido Timmermans/Stan vd Leeuw, 16m2, RRZV Maas en Roer 4,0 1 1 1 1
2 NED 4171 Ton Kitslaar, Teun Pollaert/Bart vd Linden, 16m2, RRZV Maas en Roer 8,0 2 2 2 2
3 GER 795 Hilda Loskant, Nik Herrmann, Sprinta 70, WSV Ascloa 13,0 3 3 3 4
4 GER 13 Moritz Were, Henrik Muller, Nexo, WSV Ascloa 16,0 4 4 5 3
5 GER 100 Jürgen Hüneburg, Dehler 22, WSV Ascloa 19,0 5 5 4 5
6 NED 359 Chris de Haan, Mitch Lommen, Dehler Delanta 76, WSV Ascloa 27,0 dnc 6 dns dns
 

Uitslag Handicap C SW factor
 
No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4
1 GER 2027 Wolfgang Daum, Splash Red, YCWA 6,0 2 1 2 1
2 GER 447 Lutz Bekkers, Splash Red, KSC 11,0 3 3 3 2
3 NED 194880 Nic Gommans, Laser Radiaal, RRZV Maas & Roer 12,0 5 2 1 4
4 GER 1433 Rene Daniels, O-Jolle, SWR 17,0 1 5 5 6
5 NED 188557 Carla Gommans, Laser Radiaal, RRZV Maas en Roer 17,0 4 4 4 5
6 GER 202 Martin Bekkers, Flash, KSC 23,0 6 8 6 3
7 G 3786 Falk van Helden, Leoni Remmler, 470, SWR 31,0 8 6 10 7
8 GER 50507 Fabian Winkens, Michelle Winkens, 420, SWR 33,0 10 7 8 8
9 GER 2498 Arne Remmler, Florian Esser, Ixylon, SWR 34,0 7 9 9 9
10 GER 99 Fiona van Helden, Louisa Daniels, Trainer, SWR 36,0 9 10 7 10
 

Uitslag Yngling
 
No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4
1 NED 291 Ruurt van der Sluis, Rolf Straus, Yngling, RRZV Maas en Roer 7,0 2 2 2 1
2 NED 364 Hans Peulen, Marjolein/Leon, Yngling, RRZV Maas en Roer 8,0 1 3 1 3
3 NED 312 George van Liebergen, Hans vd Toren/Aukje vd Akker, Yngling, RRZV Maas & Roer 9,0 3 1 3 2
4 NED 300 Ruud Schonkeren, Maurice Royen/Dirk Ignoul, Yngling, RRZV Maas en Roer 17,0 4 4 4 5
5 NED 195 Rudy Hawinkel, Stan Thomassen, Yngling, WSV Ascloa 21,0 5 6 6 4
6 NED 93 Jan Ansems, Michael Wüsten, Yngling, WSV Ascloa 25,0 7 7 5 6
7 ER 32 Peter van den Bongard, Gonnie van den Bongard, Yngling, WSV Ascloa 25,0 6 5 7 7
 

ZW Zeilwedstrijden programma, 4.024.003
Copyright 1986 - 2016, Leo G Eggink, Zoetermeer
Voor info over ZW: http://www.zw-scoring.nl