Uitslag Handicap A SW factor
 
No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4
1 NED 45 Otto Berg, H-Boot, TZC 14,0 4 2 3 5
2 GER 1282 Udo Gesche, Günter Gesche, Windy, SWR 16,0 1 1 2 12
3 NED 5 Jan Gruiters, H-Boot, M&R 16,0 3 4 6 3
4 GER 631 Dieter Keil, Wiel Verlinden, Dyas, Ascloa 19,0 5 6 7 1
5 NED 515 John Schrooth, Rob Gommans, Valk, Maas en Roer 26,0 2 7 4 13
6 GER 585 Rene Trebbels, Daniela Frienen, Javelin, Maas en Roer 26,0 6 3 13 4
7 NED 59 Antoine Altorf, J 22, WSV Ascloa 28,0 10 8 8 2
8 NED 15 Rene van der Zweep, H-Boot, M&R 32,0 8 5 9 10
9 NED 12 Thibaud de Guerre, Livia de Guerre, Focus 800, WSV Ascloa 38,0 9 13 5 11
10 NED 219 Frans Maas Geesteranus, Draak, Thorner Zeilclub 40,0 12 9 11 8
11 NED 324 Arne Peltzer, Erik Gesche, Javelin, SWR 40,5 7 10 14 9
12 NED 140 Job Crijns, Beneteau 25, Sailcenter Limburg 44,0 14 11 12 7
13 GER 384 Julia Winkens, Javelin, SWR 47,5 15 12 14 6
14 GER 480 Arno Müller, Neva 21, TZC 52,0 11 16 10 15
15 NED 306 Jos Velter, Draak, Thorner Zeilclub 58,0 13 15 16 14
16 NED 584 Jan Fierens, Dehler Delanta 75, None 59,0 19 19 1 dns
17 GER 130 Falk van Helden, Nacra 6.0, SWR 66,0 17 14 19 16
18 NED 1043 Remco Riesthuis, 470, TZC 68,0 16 18 17 17
19 GBR 785 Ben Schenk, Draak, ZCT 73,0 18 17 18 dns

Uitslag Handicap B SW factor
 
No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4
1 GER 500 Michael Patz, Scow Tempo, DRS 6,0 1 2 2 1
2 NED 2201 Gerard Janssen, Centaur, TZC 6,0 2 1 1 2
3 GER 795 Hilda Loskant, Nicolaus Hermann, Dehler Sprinta 70, Ascloa 14,0 3 3 3 5
4 NED 4354 Chris Hamans, 16m2, Thorner Zeilclub 18,0 4 4 4 6
5 GER 2498 Arne Remmler, Florian Esser, Ixylon Tourist, SWR 21,0 6 6 5 4
6 NED 16 Wessel Lasschuit, Centaur, TZC 23,0 5 5 6 7
7 NED 17 Ton Deben, Varuna 600, TZC 27,0 dnf 7 7 3
8 GER 50507 Fiona van Helden, Leonie Remmler, 420, SWR 31,0 7 8 8 8
9 BEL 18 Mathieu Bongers, Puma 23, TCZ 40,0 dnc dnc dnc dns
 

Uitslag Handicap C SW factor
 
No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4
1 NED 194880 Nic Gommans, Laser Radial, M&R 9,0 1 2 1 5
2 GER 2027 Wolfgang Daum, Splash Red, YCWA 9,0 2 3 3 1
3 GER 1433 Rene Daniels, O-Jolle, SWR 10,0 3 1 2 4
4 NED 188557 Carla Gommans, Laser Radial, M&R 17,0 5 5 4 3
5 GER 447 Lutz Beckers, Splash Red, Kaaster Segelclub 21,0 4 4 5 dns
6 M 1 Lennart Daniels, Laser Radiaal, SWR 25,0 7 dns dns 2
7 SUI 2133 Martin Beckers, Flash, Kaaster Segelclub 26,0 6 6 6 dns
 

Uitslag Solo
 
No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4
1 617 Peeke Kortekaas, Solo, WSVR 5,0 1 1 1 2
2 622 Jan Arends, Solo, WSV Giesbeek 7,0 2 2 2 1
3 610 Roel den Herder, Solo, WSV Giesbeek 16,0 3 6 4 3
4 511 Peter Jansen, Solo, WSV Giesbeek 16,0 4 3 3 6
5 609 Anja Koldewijn, Solo, WSV Giesbeek 19,0 5 4 5 5
6 601 Marc Dieben, Solo, WSV Giesbeek 21,0 6 5 6 4
7 552 Van Beek, Solo, WSV Giesbeek 30,0 7 dns dns 7
 

Uitslag Yngling
 
No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4
1 NED 312 George van Liebergen, Renate Mittertreiner, Yngling, Maas en Roer 6,0 2 2 1 1
2 NED 291 Ruurt vd Sluis, Rolf Straus, Yngling, RRZV M&R 11,0 1 1 5 4
3 BEL 17 Dirk Ignoul, Yngling, Maas en Roer 15,0 4 4 4 3
4 BEL 12 Tom Smeets, Yngling, NLM 16,0 3 3 2 dns
5 BEL 14 Hans-Heinrich Gerth, Yngling, NLM 18,0 dns 5 3 2
6 NED 145 Magda Syrier, Gaby Nuonocore, Yngling, Thorner Zeilclub 23,0 5 7 6 5
7 NED 195 Rudy Hawinkels, Yngling, WSV Ascloa 25,0 6 6 7 6
 

ZW Zeilwedstrijden programma, 4.024.003
Copyright 1986 - 2017, Leo G Eggink, Zoetermeer
Voor info over ZW: http://www.zw-scoring.nl